Светр лопапейса: 21 схема

лопапейса схеми в'язання

Лопапейса – безшовний светр із круглою кокеткою родом із Ісландії. Може бути у вигляді светра з високою або низькою горловиною, жакета із застібками на гудзиках або блискавці, худі з капюшоном. Якщо перекласти дослівно то lopapeysa – це светр з лопі (лопі – так в Ісландії називали вичесану шерсть овець з якої робили пряжу).

Кокетка лопапейс в’яжеться жаккардом. Візерунки можуть бути різні – ромби, сніжинки, зигзаги, різні рослини і тварини і т.д. До речі, сюди можна прилаштувати залишки пряжі, головне, щоб вони добре поєднувалися між собою. Прибавки петель непомітно вписуються у візерунок і вже враховані на схемах.

В’язання можна починати як з горловини, так і з низу виробу. Тут кому як зручніше і звичніше в’язати. Зізнаюся чесно, мені простіше в’язати з верху виробу. Так як якщо ви в’яжете знизу, то вам потрібно буде зв’язати низ виробу, потім рукави, а потім вже з’єднати їх і в’язати жаккардову кокетку.

Перш ніж приступити до в’язання виробу, потрібно зв’язати зразок (можна зв’язати два-три раппорти візерунка). Випрати і висушити. Заміряємо, скільки сантиметрів по плечах там, де найширша частина кокетки. Обчислюємо, скільки рапортів візерунка влізе в цю ширину. І тепер рахуємо, скільки петель потрібно набрати. Можна взяти свій улюблений в’язаний светр і приклавши зразок до нього порахувати кількість рапортів та петель.

Набираємо потрібну кількість петель, в’яжемо резинку потрібної висоти. Далі в’яжемо жакардову кокетку за вибраним візерунком.

У светрі лопапейсу бажано в’язати азіатський росток. Ну а далі в’яжемо, як звичайнісінький светр регланом зверху.

Схеми в’язання светра лопапейсу

Натискайте на фото і воно відкриється в більшому розмірі.

1.светр лопапейса

2.дуже красива кокетка светр лопапейса

3.джемпер лопапейса

4.джемпер лопапейса схема

5.светрик лопапейса

6.6 светр лопапейса

7.7 светр лопапейса

8.8 светр лопапейса

9.

10.10 светр лопапейса

11. 11 светр лопапейса

12.

12 светр лопапейса

13.13 светр лопапейса

14.14 светр лопапейса

15.15 светр лопапейса

16.16 светр лопапейса

17.17 светр лопапейса

18.18 светр лопапейса

19.19 светр лопапейса

20.20 светр лопапейса

21.21 светр лопапейса

Приємного в’язання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *