Відгуки

Дякую за відгук! Поділіться враженнями від покупки – це допоможе іншим зробити вибір, а мені знати вашу думку. Розкажіть, що вам сподобалося найбільше, або додайте декілька слів про якість товару. Це займе лише хвилину😊

Більше відгуків можна побачити в інстаграм в закріплених сторіс @petrenko.in.ua 




Відгуки покупців:

Богдана (26.03.2026) / ★★★★★
заказывала котика (котики-хвостики/брелок)
очень миленький, спасибо за быструю отправку и прекрасного котика!
Адмін: Дякую за замовлення❤
Валентина (19.03.2026) / ★★★★★
Обов'язково замовлятиму ще! Дякуємо вам, замовлення надійшло швидко, дитині дуже сподобалсь іграшки.
Адмін: Дякую вам за замовлення і відгук❤
Олена (18.03.2026) / ★★★★★
Гарні сережки, кольори відповідають тим, що на фото, окрема подяка майстрині за приємне пакування!
Адмін: Дякую за замовлення!
Юлія (16.03.2026) / ★★★★★
Дуже задоволена силянкою! Бісер гарних ніжних відтінків, неперевершене виконання. Дякую, пані Ольга за роботу!
Адмін: Дякую за замовлення. Повертайтеся ще за покупками)
Ірина (04.12.2025) / ★★★★★
Отримала замовлення, іграшки дуже милі.Дякую!
Адмін: Дякую за замовлення!


▼ ВІДГУКИ З КАРТОК ТОВАРА ▼

5,0
На основі 6 відгуків
5 зірок
100
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
1-5 of 6 reviews
  1. Р

    Чудова силянка, виконана акуратно. Червоний бісер гарно блистить на сонечку

  2. О

    Гарні сережки, кольори відповідають тим, що на фото, окрема подяка майстрині за приємне пакування!

  3. Ю

    Дуже задоволена силянкою! Бісер гарних ніжних відтінків, неперевершене виконання. Дякую, пані Ольга за роботу!

  4. Т

    Котики просто супер! Дякую за швидку доставку❤