Светр павутинка з кід-мохера

Светр павутинка з кід-мохера

Легкий повітряний светр-павутинка з високим коміром. В’яжеться простою лицьовою гладдю – впорається навіть новачок у в’язанні. Рекомендується носити з майкою або сукнею – виглядає дуже ефектно!

Знадобиться Кід мохер 100 гр/1000 метрів та спиці номер 5.
Розрахунки на павутинку розміру M-XL.

Набираємо 98 петель. Далі в’яжемо по колу 10 см або більше за бажанням (це буде комір).

Після чого розділяємо наше в’язання маркерами: по 30 петель спинка та перед, по 15 петель рукава та по 2 петлі на 4 лінії реглану.

Прибавки по регланним лініям робимо через ряд, доки лінії реглану не досягнуть 25 см. Після чого пров’язуємо 4 ряди лише спинку (це буде азіатський росток).

реглан

Далі знімаємо рукав на додаткову нитку та набираємо на підріз 6 петель. В’яжемо далі перед по колу, знімаємо другий рукав на додаткову нитку та набираємо на підрізи по 6 петель. В’яжемо спинку і далі по колу до досягнення потрібної довжини (близько 40 см). Закриваємо петлі.

Рукави: одягаємо зняті петлі на спиці, з підрізу добираємо потрібну кількість петель (зазвичай близько 6-8 – щоб не було дірочок). І в’яжемо по колу до потрібної довжини. Закриваємо петлі. У даній моделі немає убавок на рукавах, щоб було ще більше легкості.

Проводимо ВТО і носимо із задоволенням ♥

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *