Жакардові сердечка спицями

Жакардові сердечка спицями

Жакардові сердечка – це чудові іграшки на ялинку зв’язані спицями. Проте можна їх використовувати не тільки в якості іграшкових прикрас на ялинку, а і в якості декору для вашої оселі або навіть чарівних подушечок для голок та шпильок.

Для в’язання можна використовувати любу пряжу та придатні під неї спиці. Я використовувала пряжу Alize Baby Wool (в 50 грамах 175 метрів) та спиці 2,5 мм. В мене сердечка вийшли розміром 8,5 на 6,5 сантиметрів.

Можна в’язати поворотними рядами одну половинку сердечка, а потім зшити між собою. А можна в’язати на шкарпеткових спицях чи методом меджик луп на кругових спицях з тросиком.

Для початку треба набрати по чотири петлі на кожну спицю. Я в’язала на кругових спицях, набирала методом Джуді і в’язала прибавляючи по схемі в кінці і початку ряду. Прибавки робила з однієї петлі – спочатку пров’язувала петлю за задню стінку, потім за передню.

Пров’язавши малюнок треба розділити в’язання на частини і в’язати поворотними рядами, роблячи збавляння. Петлі в кінці в’язання зшити петля в петлю. Тепер заготовки можна відпарити.

Між половинок сердечка залишиться отвір, через який наповнити холофайбером, а потім його потрібно зашити.

Все, чарівні жакардові сердечка готові!

Жакардові сердечка спицями схеми в'язання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *