Як визначити розмір браслета на руку

Як визначити розмір браслета на руку

Як визначити розмір браслета на руку? Частіше це питання виникає, коли потрібно здійснити покупку не в магазині, де  можна спокійно приміряти модель браслету, що сподобалася, а в інтернет магазині, де такої можливості немає.

Найкращий варіант – браслети на ковзкому вузлі, вони регулюються на любий розмір і їх зручно самому одягати. Потім йдуть застібки з карабіном і подовжуючим ланцюжком. Їх можна регулювати на любий розмір, на який дозволяє довжина ланцюжка. Саме важче підібрати розмір тим браслетам, в яких не регулюється застібка.

Отже, як виміряти?

Самий простий спосіб – за допомогою сантиметрової стрічки виміряти розмір зап’ястя і додати два-три сантиметра для вільного облягання. Також можна виміряти той браслет, який  у вас є і купити такий же по довжині.

Крім цього, зверніть увагу на те, що довжина браслета і обхват зап’ястя не повинні збігатися. Браслет завжди повинен бути довшим, ніж обхват зап’ястя! Інакше він буде замалий. Особливо це стосується браслетів з круглими або фігурними об’ємними бусинами.

Важливо! На сайті вказані розміри вже з урахуванням цього! Наприклад, ви виміряли на зап’ясті 15 см – то розмір браслету буде “15”.

Можливо змінити розмір готового браслета на ваш розмір.


Купити браслети і інші прикраси в наявностіПерейти в каталог


Браслети на застібці, карабінах, тоглах

На зап’ястя прикласти сантиметрову стрічку і додати до отриманої цифри 2-3 см. Якщо немає стрічки, можна взяти звичайну нитку, виміряти нею і прикласти її до лінійки. Наприклад, вийшло 15 см сантиметрів, довжина браслету буде 17,5-18см.

Ще один варіант: на зап’ястя покласти вказівний палець, і виміряти розмір разом з ним. Це дасть змогу почуватися комфортно при носінні такого браслету. В цьому випадку додавати зайві сантиметри вже не потрібно.

як визначити розмір браслета

Браслети на резинці

Варіанти вимірювання:

  1. Як у цьому випадку не помилитися з розміром: уявіть, що ви надягаєте браслет, з’єднавши пальці якомога тісніше. У найширшому місці (по кісточках кисті) заміряйте довжину сантиметровою стрічкою.
  2. Поміряти розмір зап’ястя сантиметровою стрічкою і додати до цієї цифри 1,25 см. Якщо браслет з камінням або круглими бусинами, то додати 1,5-2 см.

Ці виміри відносні, адже кожен з нас може носити браслети по різному. Комусь подобається, щоб браслети були точно по руці і нікуди не совалися. А комусь подобається, щоб вони вільно огортали зап’ястя. Вибір за вами…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *